Neler Yapıyoruz?

Kaliteli Hizmet

BAŞARIM OSGB ,ISO 9001 ve OHSAS 18001 belgesine sahip sayılı ortak sağlık güvenlik birimi firmalarından biridir. Bu kalite belgeleri ile verdiğimiz hizmetin dokümantasyon ve uygulama aşamasında belli bir standartta olmasını sağladık.

İşyeri Hekimliği

İşyeri Hekimliği

İşverene ve Çalışanlara, iş sağlığı ile hijyen konusunda rehberlik, danışmanlık alanında tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz…

ISG Mühendislik

ISG Mühendislik

Firmalarınıza iş güvenliğinin gerektirdiği tüm alanlarda hizmet sunmak, işgücü ve zaman kaybını ortadan kaldırmak adına ortak sağlık güvenlik birimi hizmetlerini sunuyoruz.

Yangın Güvenliği Eğitimi ve Tahliye Tatbikatı

Yangın Güvenliği Eğitimi ve Tahliye Tatbikatı

Tahliye tatbikatlarını gerçekleştirerek, acil durumlarda ve tahliye anında yapılması gerekenlerin çalışanların bilinç altında yer etmesini sağlıyoruz.

İş Güvenliği Uzmanlık

İş Güvenliği Uzmanlık

Firmamız Risk Analizi yaparak; Acil eylem planlarının tesbiti, hazırlanması ile gerekli uyarı döküman ve levhaların temin hizmetleri yapılmaktadır.

Hijyen Eğitimi

Hijyen Eğitimi

Hijyen eğitimi, işyerinizde ve hayatınızda bulunan tüm insanlar için alınması gereken eğitimler arasındadır.

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğitimi

Yüksekte çalışma eğitimi sayesinde sizler bulunduğunuz yerde ne gibi tehlikeler ile karşılaştığınızın farkına varacaksınız. Bunun yanında tehlikelere karşı ne gibi önlemler alacağınızın da bilgisini öğrenmiş olacaksınız.

ISG Danışmanlık

ISG Danışmanlık

Bünyemizde bulunan A,B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve Deneyimli İşyeri hekimlerimizle danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

İlk Yardım Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

İlkyardım eğitimi almış bir kişi, acil durumlarda ambulans gelmeden hastaya müdahale edebilir ve belki de bu müdahale sayesinde bir insanın hayatını kurtarabilir.

Hemen Siz De İş Yeriniz İçin Teklif Alın

Bir Telefon Uzağınızdayız !